LIGEN VBL

      

LIGEN DVV

    

Blaubären TSV Flacht 3 SG Schönaich/Waldenbuch SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch SV Böblingen SpVgg Holzgerlingen 2 Spvgg Warmbronn Spvgg Warmbronn TSV Musberg TSV Musberg TV Echterdingen TV Echterdingen VfL Sindelfingen 2
Blaubären TSV Flacht 3 3:2 Blaubären TSV Flacht 3 vs SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch
So, 08.10.2023 13:00
Sporthalle Flacht
3:0 Blaubären TSV Flacht 3 vs SV Böblingen
So, 24.03.2024 11:00
Sporthalle Flacht
0:3 Blaubären TSV Flacht 3 vs SpVgg Holzgerlingen 2
Sa, 18.11.2023 15:00
Sporthalle Flacht
0:3 Blaubären TSV Flacht 3 vs Spvgg Warmbronn
Sa, 18.11.2023 14:00
Sporthalle Flacht
3:1 Blaubären TSV Flacht 3 vs TSV Musberg
So, 11.02.2024 12:00
Sporthalle Flacht
3:0 Blaubären TSV Flacht 3 vs TV Echterdingen
So, 24.03.2024 12:00
Sporthalle Flacht
3:0 Blaubären TSV Flacht 3 vs VfL Sindelfingen 2
So, 11.02.2024 11:00
Sporthalle Flacht
SG Schönaich/Waldenbuch SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch 3:1 SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch vs Blaubären TSV Flacht 3
So, 14.01.2024 11:00
Sporthalle Hermannshalde beim Ritter-Sport-Stadion
2:3 SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch vs SV Böblingen
Mo, 22.01.2024 19:45
Sporthalle Schönaich
1:3 SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch vs SpVgg Holzgerlingen 2
Do, 01.02.2024 19:45
Sporthalle Hermannshalde beim Ritter-Sport-Stadion
0:3 SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch vs Spvgg Warmbronn
Sa, 23.03.2024 15:00
Sporthalle Hermannshalde beim Ritter-Sport-Stadion
2:3 SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch vs TSV Musberg
Sa, 23.03.2024 16:00
Sporthalle Hermannshalde beim Ritter-Sport-Stadion
1:3 SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch vs TV Echterdingen
So, 05.11.2023 12:00
Sporthalle Schönaich
0:3 SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch vs VfL Sindelfingen 2
So, 05.11.2023 11:00
Sporthalle Schönaich
SV Böblingen 3:1 SV Böblingen vs Blaubären TSV Flacht 3
So, 03.12.2023 12:00
Murkenbachhalle II
3:0 SV Böblingen vs SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch
So, 10.03.2024 13:00
Murkenbachhalle II
0:3 SV Böblingen vs SpVgg Holzgerlingen 2
So, 05.11.2023 13:00
Murkenbachhalle II
0:3 SV Böblingen vs Spvgg Warmbronn
So, 05.11.2023 12:00
Murkenbachhalle II
3:2 SV Böblingen vs TSV Musberg
So, 03.12.2023 13:00
Murkenbachhalle II
1:3 SV Böblingen vs TV Echterdingen
So, 14.01.2024 12:00
Murkenbachhalle II
3:1 SV Böblingen vs VfL Sindelfingen 2
So, 14.01.2024 13:00
Murkenbachhalle II
SpVgg Holzgerlingen 2 3:0 SpVgg Holzgerlingen 2 vs Blaubären TSV Flacht 3
So, 25.02.2024 11:00
Grabenrainhalle
3:2 SpVgg Holzgerlingen 2 vs SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch
So, 25.02.2024 10:00
Grabenrainhalle
2:3 SpVgg Holzgerlingen 2 vs SV Böblingen
So, 11.02.2024 10:00
Grabenrainhalle
3:1 SpVgg Holzgerlingen 2 vs Spvgg Warmbronn
So, 08.10.2023 11:00
Grabenrainhalle
1:3 SpVgg Holzgerlingen 2 vs TSV Musberg
So, 08.10.2023 10:00
Grabenrainhalle
0:3 SpVgg Holzgerlingen 2 vs TV Echterdingen
So, 03.12.2023 11:00
Grabenrainhalle
3:2 SpVgg Holzgerlingen 2 vs VfL Sindelfingen 2
So, 03.12.2023 10:00
Grabenrainhalle
Spvgg Warmbronn Spvgg Warmbronn 3:0 Spvgg Warmbronn vs Blaubären TSV Flacht 3
So, 10.03.2024 11:00
Staigwaldhalle Warmbronn
3:1 Spvgg Warmbronn vs SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch
Sa, 02.12.2023 14:00
Staigwaldhalle Warmbronn
3:0 Spvgg Warmbronn vs SV Böblingen
Sa, 27.01.2024 14:00
Staigwaldhalle Warmbronn
3:0 Spvgg Warmbronn vs SpVgg Holzgerlingen 2
Sa, 27.01.2024 15:00
Staigwaldhalle Warmbronn
3:1 Spvgg Warmbronn vs TSV Musberg
So, 22.10.2023 12:00
Staigwaldhalle Warmbronn
3:2 Spvgg Warmbronn vs TV Echterdingen
So, 22.10.2023 11:00
Staigwaldhalle Warmbronn
3:2 Spvgg Warmbronn vs VfL Sindelfingen 2
So, 10.03.2024 12:00
Staigwaldhalle Warmbronn
TSV Musberg TSV Musberg 3:1 TSV Musberg vs Blaubären TSV Flacht 3
So, 05.11.2023 15:00
Sporthalle Hauberg
1:3 TSV Musberg vs SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch
So, 19.11.2023 15:00
Sporthalle Hauberg
1:3 TSV Musberg vs SV Böblingen
Sa, 24.02.2024 14:30
Sporthalle Hauberg
1:3 TSV Musberg vs SpVgg Holzgerlingen 2
Sa, 13.01.2024 14:30
Sporthalle Hauberg
0:3 TSV Musberg vs Spvgg Warmbronn
Sa, 13.01.2024 15:30
Sporthalle Hauberg
0:3 TSV Musberg vs TV Echterdingen
So, 19.11.2023 14:00
Sporthalle Hauberg
1:3 TSV Musberg vs VfL Sindelfingen 2
Sa, 24.02.2024 15:30
Sporthalle Hauberg
TV Echterdingen TV Echterdingen 3:0 TV Echterdingen vs Blaubären TSV Flacht 3
So, 17.12.2023 13:00
Philipp-Matthäus-Hahn-Gymnasium
3:1 TV Echterdingen vs SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch
Sa, 10.02.2024 13:30
Philipp-Matthäus-Hahn-Gymnasium
3:0 TV Echterdingen vs SV Böblingen
Sa, 07.10.2023 14:00
Sportzentrum Leinfelden
3:0 TV Echterdingen vs SpVgg Holzgerlingen 2
Sa, 09.03.2024 13:00
Philipp-Matthäus-Hahn-Gymnasium
1:3 TV Echterdingen vs Spvgg Warmbronn
Sa, 10.02.2024 12:30
Philipp-Matthäus-Hahn-Gymnasium
3:1 TV Echterdingen vs TSV Musberg
Sa, 09.03.2024 12:00
Philipp-Matthäus-Hahn-Gymnasium
3:2 TV Echterdingen vs VfL Sindelfingen 2
Sa, 07.10.2023 15:00
Sportzentrum Leinfelden
VfL Sindelfingen 2 3:1 VfL Sindelfingen 2 vs Blaubären TSV Flacht 3
Sa, 21.10.2023 14:00
Sporthalle Stadtmitte
3:2 VfL Sindelfingen 2 vs SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch
Sa, 27.01.2024 15:00
Sporthalle Stadtmitte
3:0 VfL Sindelfingen 2 vs SV Böblingen
Sa, 21.10.2023 15:00
Sporthalle Stadtmitte
1:3 VfL Sindelfingen 2 vs SpVgg Holzgerlingen 2
Sa, 23.03.2024 14:00
Sporthalle Stadtmitte
2:3 VfL Sindelfingen 2 vs Spvgg Warmbronn
Sa, 16.12.2023 15:00
Sporthalle Stadtmitte
3:0 VfL Sindelfingen 2 vs TSV Musberg
Sa, 16.12.2023 14:00
Sporthalle Stadtmitte
1:3 VfL Sindelfingen 2 vs TV Echterdingen
Sa, 27.01.2024 14:00
Sporthalle Stadtmitte

LIGEN VLW

          

Blaubären TSV Flacht 3 SG Schönaich/Waldenbuch SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch SV Böblingen SpVgg Holzgerlingen 2 Spvgg Warmbronn Spvgg Warmbronn TSV Musberg TSV Musberg TV Echterdingen TV Echterdingen VfL Sindelfingen 2
Blaubären TSV Flacht 3 3:2 Blaubären TSV Flacht 3 vs SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch
So, 08.10.2023 13:00
Sporthalle Flacht
3:0 Blaubären TSV Flacht 3 vs SV Böblingen
So, 24.03.2024 11:00
Sporthalle Flacht
0:3 Blaubären TSV Flacht 3 vs SpVgg Holzgerlingen 2
Sa, 18.11.2023 15:00
Sporthalle Flacht
0:3 Blaubären TSV Flacht 3 vs Spvgg Warmbronn
Sa, 18.11.2023 14:00
Sporthalle Flacht
3:1 Blaubären TSV Flacht 3 vs TSV Musberg
So, 11.02.2024 12:00
Sporthalle Flacht
3:0 Blaubären TSV Flacht 3 vs TV Echterdingen
So, 24.03.2024 12:00
Sporthalle Flacht
3:0 Blaubären TSV Flacht 3 vs VfL Sindelfingen 2
So, 11.02.2024 11:00
Sporthalle Flacht
SG Schönaich/Waldenbuch SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch 3:1 SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch vs Blaubären TSV Flacht 3
So, 14.01.2024 11:00
Sporthalle Hermannshalde beim Ritter-Sport-Stadion
2:3 SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch vs SV Böblingen
Mo, 22.01.2024 19:45
Sporthalle Schönaich
1:3 SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch vs SpVgg Holzgerlingen 2
Do, 01.02.2024 19:45
Sporthalle Hermannshalde beim Ritter-Sport-Stadion
0:3 SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch vs Spvgg Warmbronn
Sa, 23.03.2024 15:00
Sporthalle Hermannshalde beim Ritter-Sport-Stadion
2:3 SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch vs TSV Musberg
Sa, 23.03.2024 16:00
Sporthalle Hermannshalde beim Ritter-Sport-Stadion
1:3 SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch vs TV Echterdingen
So, 05.11.2023 12:00
Sporthalle Schönaich
0:3 SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch vs VfL Sindelfingen 2
So, 05.11.2023 11:00
Sporthalle Schönaich
SV Böblingen 3:1 SV Böblingen vs Blaubären TSV Flacht 3
So, 03.12.2023 12:00
Murkenbachhalle II
3:0 SV Böblingen vs SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch
So, 10.03.2024 13:00
Murkenbachhalle II
0:3 SV Böblingen vs SpVgg Holzgerlingen 2
So, 05.11.2023 13:00
Murkenbachhalle II
0:3 SV Böblingen vs Spvgg Warmbronn
So, 05.11.2023 12:00
Murkenbachhalle II
3:2 SV Böblingen vs TSV Musberg
So, 03.12.2023 13:00
Murkenbachhalle II
1:3 SV Böblingen vs TV Echterdingen
So, 14.01.2024 12:00
Murkenbachhalle II
3:1 SV Böblingen vs VfL Sindelfingen 2
So, 14.01.2024 13:00
Murkenbachhalle II
SpVgg Holzgerlingen 2 3:0 SpVgg Holzgerlingen 2 vs Blaubären TSV Flacht 3
So, 25.02.2024 11:00
Grabenrainhalle
3:2 SpVgg Holzgerlingen 2 vs SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch
So, 25.02.2024 10:00
Grabenrainhalle
2:3 SpVgg Holzgerlingen 2 vs SV Böblingen
So, 11.02.2024 10:00
Grabenrainhalle
3:1 SpVgg Holzgerlingen 2 vs Spvgg Warmbronn
So, 08.10.2023 11:00
Grabenrainhalle
1:3 SpVgg Holzgerlingen 2 vs TSV Musberg
So, 08.10.2023 10:00
Grabenrainhalle
0:3 SpVgg Holzgerlingen 2 vs TV Echterdingen
So, 03.12.2023 11:00
Grabenrainhalle
3:2 SpVgg Holzgerlingen 2 vs VfL Sindelfingen 2
So, 03.12.2023 10:00
Grabenrainhalle
Spvgg Warmbronn Spvgg Warmbronn 3:0 Spvgg Warmbronn vs Blaubären TSV Flacht 3
So, 10.03.2024 11:00
Staigwaldhalle Warmbronn
3:1 Spvgg Warmbronn vs SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch
Sa, 02.12.2023 14:00
Staigwaldhalle Warmbronn
3:0 Spvgg Warmbronn vs SV Böblingen
Sa, 27.01.2024 14:00
Staigwaldhalle Warmbronn
3:0 Spvgg Warmbronn vs SpVgg Holzgerlingen 2
Sa, 27.01.2024 15:00
Staigwaldhalle Warmbronn
3:1 Spvgg Warmbronn vs TSV Musberg
So, 22.10.2023 12:00
Staigwaldhalle Warmbronn
3:2 Spvgg Warmbronn vs TV Echterdingen
So, 22.10.2023 11:00
Staigwaldhalle Warmbronn
3:2 Spvgg Warmbronn vs VfL Sindelfingen 2
So, 10.03.2024 12:00
Staigwaldhalle Warmbronn
TSV Musberg TSV Musberg 3:1 TSV Musberg vs Blaubären TSV Flacht 3
So, 05.11.2023 15:00
Sporthalle Hauberg
1:3 TSV Musberg vs SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch
So, 19.11.2023 15:00
Sporthalle Hauberg
1:3 TSV Musberg vs SV Böblingen
Sa, 24.02.2024 14:30
Sporthalle Hauberg
1:3 TSV Musberg vs SpVgg Holzgerlingen 2
Sa, 13.01.2024 14:30
Sporthalle Hauberg
0:3 TSV Musberg vs Spvgg Warmbronn
Sa, 13.01.2024 15:30
Sporthalle Hauberg
0:3 TSV Musberg vs TV Echterdingen
So, 19.11.2023 14:00
Sporthalle Hauberg
1:3 TSV Musberg vs VfL Sindelfingen 2
Sa, 24.02.2024 15:30
Sporthalle Hauberg
TV Echterdingen TV Echterdingen 3:0 TV Echterdingen vs Blaubären TSV Flacht 3
So, 17.12.2023 13:00
Philipp-Matthäus-Hahn-Gymnasium
3:1 TV Echterdingen vs SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch
Sa, 10.02.2024 13:30
Philipp-Matthäus-Hahn-Gymnasium
3:0 TV Echterdingen vs SV Böblingen
Sa, 07.10.2023 14:00
Sportzentrum Leinfelden
3:0 TV Echterdingen vs SpVgg Holzgerlingen 2
Sa, 09.03.2024 13:00
Philipp-Matthäus-Hahn-Gymnasium
1:3 TV Echterdingen vs Spvgg Warmbronn
Sa, 10.02.2024 12:30
Philipp-Matthäus-Hahn-Gymnasium
3:1 TV Echterdingen vs TSV Musberg
Sa, 09.03.2024 12:00
Philipp-Matthäus-Hahn-Gymnasium
3:2 TV Echterdingen vs VfL Sindelfingen 2
Sa, 07.10.2023 15:00
Sportzentrum Leinfelden
VfL Sindelfingen 2 3:1 VfL Sindelfingen 2 vs Blaubären TSV Flacht 3
Sa, 21.10.2023 14:00
Sporthalle Stadtmitte
3:2 VfL Sindelfingen 2 vs SG TSV Schönaich/TSV Waldenbuch
Sa, 27.01.2024 15:00
Sporthalle Stadtmitte
3:0 VfL Sindelfingen 2 vs SV Böblingen
Sa, 21.10.2023 15:00
Sporthalle Stadtmitte
1:3 VfL Sindelfingen 2 vs SpVgg Holzgerlingen 2
Sa, 23.03.2024 14:00
Sporthalle Stadtmitte
2:3 VfL Sindelfingen 2 vs Spvgg Warmbronn
Sa, 16.12.2023 15:00
Sporthalle Stadtmitte
3:0 VfL Sindelfingen 2 vs TSV Musberg
Sa, 16.12.2023 14:00
Sporthalle Stadtmitte
1:3 VfL Sindelfingen 2 vs TV Echterdingen
Sa, 27.01.2024 14:00
Sporthalle Stadtmitte